X
تبلیغات
رایتل

پروردگار محترم؛ نظر به بررسی‌های به عمل آمده توسط اینجانب، علیرغم بهره‌مندی از تمام نعمات و الطاف حضرتعالی در تمامی مراحل مختلف زندگی؛ با توجه به اینکه حقیر به هیچ جایی نرسیده و موجبات شرمساریِ نسل بشریت را فراهم آورده‌ام، لذا خواهشمندم پیرو تبصره سوم بند اول قرارداد آفرینش، مورخ 1/1/1، منعقده فی‌مابین ابر جد اینجانب مشهور به «آدم» و حضرتعالی؛ استعفای این حقیر را از مقام «انسانیت» بپذیرید. بدیهی است من بعد هیچ‌گونه مسوولیتی را درخصوص رفتارهای خویش قبول نمیکنم. قبلا از بذل عنایت حضرتعالی سپاسگزارم. با تشکر فراوان "شوهرجان"


گاهی خیال میکنم روی دسـت خدا مانده ام.... خسته اش کرده ام! خودش هم نمیداند با من چه کند!

+ خدایا توبه! غلط کردم. دیگه از این پستها نمی نویسم.


* به جهت عدم امکان حذف شماره و تاریخ نامه ارسالی() بدینوسیله استعفانامه اینجانب به شرح ذیل اصلاح می گردد. امید است با نظر مثبت با آن موافقت نمایید.


بدینوسیله من رسماً از بزرگسالی استعفا می دهم و مسئولیتهای یک کودک هشت ساله را قبول می کنم. می خواهم فکر کنم شکلات از پول بهتر است، چون می توانم آن را بخورم! می خواهم زیر یک درخت بلوط بزرگ بنشینم و با دوستانم بستنی بخورم .می خواهم درون یک چاله آب بازی کنم و بادبادک خود را در هوا پرواز دهم. می خواهم به گذشته برگردم، وقتی همه چیز ساده بود، وقتی داشتم رنگها را، جدول ضرب را و شعرهای کودکانه را یاد می گرفتم، وقتی نمی دانستم که چه چیزهایی نمی دانم و هیچ اهمیتی هم نمی دادم .می خواهم فکر کنم که دنیا چقدر زیباست و همه راستگو و خوب هستند. می خواهم ایمان داشته باشم که هر چیزی ممکن است و می خواهم که از پیچیدگیهای دنیا بی خبر باشم .می خواهم دوباره به همان زندگی ساده خود برگردم، نمی خواهم زندگی من پر شود از کوهی از مدارک اداری، خبرهای ناراحت کننده، صورتحساب، جریمه و می خواهم به نیروی لبخند ایمان داشته باشم، به یک کلمه محبت آمیز، به عدالت، به صلح، به فرشتگان، به باران، و به . . .این دسته چک من، کلید ماشین، کارت اعتباری و بقیه مدارک، مال شمامن رسماً از بزرگسالی استعفا می دهم .پ.ن.1 : خدا هیچوقت از ما خسته نمیشه. اینو خودش بهم گفت.

پ.ن.2 : خداوند پس از آفریدن انسان، به خودش آفرین گفت.

[ دوشنبه 22 خرداد‌ماه سال 1391 ] [ 09:44 ] [ امیر ]

آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
آرشیو مطالب
(رندوم)موزیک سایت


موزیکها بصورت Random پخش می شوند. جهت تغییر موزیک صفحه را Refresh نمایید (استفاده از کلید F5)
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 563790
وب ایرانی طراحی سایت